Program dla dorosłych 1:2
15-20.01.2023

Program Just Speak Biedrusko
Just Speak to zanurzenie się w języku angielskim. Aktywności zmieniają się co godzinę, są to głównie konwersacje 1 na 1, a także aktywności grupowe, gry i zabawy wymagające ciągłej komunikacji. Just Speak to intensywny i skuteczny kurs wykorzystujący immersję językową.
CENA
3,500.00

Start

Koniec

Miejsce

Pałac Będlewo (bus z Poznania)   Pokaż mapę

Program dla dorosłych 1:2

Termin: 15-20 styczeń 2023 (niedziela-piątek)

Miejsce realizacji:
IM PAN Pałac Będlewo
https://www.palacbedlewo.pl/pl/

WIĘCEJ INFORMACJI

Website

www.justspeak.pl

Telefon

600468343

Email

office@justspeak.pl

Program Just Speak

5 dni intensywnych konwersacji daje lepszy efekt niż wielomiesięczna nauka na tradycyjnym kursie

Nowoczesność

Skuteczny i bezstresowy system nauki języka angielskiego

100% zadowolonych klientów

Uczestnicy są zaskoczeni szybkością swoich postępów

Innowacja

Zanurz się całkowicie w języku angielskim nie wyjeżdżając z Polski

KONTAKT

Email: office@justspeak.pl
Telephone: 0048 600 468 343
Małgorzata Michalak Poznań, POLAND

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszym newsleterem

Immersja

Immersja, czyli inaczej całkowite zanurzenie w języku angielskim to 100% skuteczna i bezstresowa metoda nauki języka angielskiego. Program Just Speak to intensywny, wyjazdowy kurs języka angielskiego dla dorosłych, obóz językowy dla młodzieży oraz intensywne konwersacje z native speakerami języka angielskiego podczas weekendu. Immersja gwarantuje natychmiastowe przełamanie bariery językowej oraz niezwykle szybkie podniesienie umiejętności komunikacyjnych.

Opinie o nas

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Sylwia, dodano: 30 września 2022 | 11:29
firma: JustSpeak.pl - Twój Angielski Tydzień w Polsce
To było dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie. Trafiłam na kurs, w którym było więcej Nativ`ów niż studentów – oczywiście z korzyścią dla mnie. Zajęcia były interesujące, bardzo intensywne i dobrze zorganizowane (nad wszystkim czuwała Małgosia). Ciekawe rozmowy, dostosowane do indywidulanych potrzeb – można rozmawiać na temat jaki się chce, i w zakresie jakim się chce, można temat zmienić. Bardzo lubiłam też Warm Up, Entertainment Time i Social Time – oj było śmiesznie/wesoło . Z natury jestem raczej "sztywna" więc dla mnie to tez terapia "rozluźniająca psychologicznie" Doceniam ogromne zaangażowanie i profesjonalne podejście Nativ`ów. Mili, pozytywni, bardzo różni, ale ciekawi ludzie. Oczywiście mam swoich faworytów - nie mniej jednak pozdrawiam wszystkich serdecznie Kurs dodał mi pewności siebie i uświadomił mi nad czym teraz powinnam się skupić w dalszej nauce języka. Uważam, że należy korzystać z różnych form, nie bazować tylko na jednej, dlatego jestem bardzo zadowolona z udziału w tym projekcie i szczerze polecam.
Przeczytaj opinię
Nick: Witek, dodano: 23 września 2022 | 21:22
firma: JustSpeak.pl - Twój Angielski Tydzień w Polsce
Witam, uczestniczyłem w kursie tygodniowym. Szkolenie przebiegło sprawnie i zgodnie z ofertą. Spotkałem wiele życzliwych osób. Szkoła godna polecenia.
Przeczytaj opinię
Nick: marek, dodano: 21 września 2022 | 17:30
firma: JustSpeak.pl - Twój Angielski Tydzień w Polsce
Jestem zadowolony.
Przeczytaj opinię

Ocena klientówJustSpeak

Czy można szybko i skutecznie nauczyć się języka angielskiego? Z Programem Just Speak – TAK!

Program Just Speak to intensywny, wyjazdowy kurs języka angielskiego w Polsce. Dlaczego w Polsce, a nie za granicą, na Malcie lub w Londynie? Bo w Polsce znaleźliśmy miejsca oferujące doskonałe warunki do nauki i opracowaliśmy specjalny program, który pozwoli szybko i skutecznie poprawić umiejętności językowe. Dzięki całkowitemu zanurzeniu w języku angielskim poprzez intensywne konwersacje z native speakerami oraz wspólne spędzanie 100% czasu, natychmiast przełamiesz barierę w mówieniu i poszerzysz zasób swojego anglojęzycznego słownictwa.

Organizujemy kursy języka angielskiego dla dorosłych, obozy językowe dla młodzieży, a także wyjazdy dla firm. Proponujemy wyjazdy tygodniowe oraz kursy weekendowe.

Poznaj zalety immersji, czyli całkowitego zanurzenia się w języku obcym, podnieś swoje umiejętności komunikacyjne i zacznij swobodnie posługiwać się językiem angielskim!

TOP