Anthony Lee

Anthony Lee

Junior Lecturer - Web Design

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam.

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur.

Program Just Speak

5 dni intensywnych konwersacji daje lepszy efekt niż wielomiesięczna nauka na tradycyjnym kursie

Nowoczesność

Skuteczny i bezstresowy system nauki języka angielskiego

100% zadowolonych klientów

Uczestnicy są zaskoczeni szybkością swoich postępów

Innowacja

Zanurz się całkowicie w języku angielskim nie wyjeżdżając z Polski

KONTAKT

Email: office@justspeak.pl
Telephone: 0048 600 468 343
Małgorzata Michalak Poznań, POLAND

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszym newsleterem

Immersja

Immersja, czyli inaczej całkowite zanurzenie w języku angielskim to 100% skuteczna i bezstresowa metoda nauki języka angielskiego. Program Just Speak to intensywny, wyjazdowy kurs języka angielskiego dla dorosłych, obóz językowy dla młodzieży oraz intensywne konwersacje z native speakerami języka angielskiego podczas weekendu. Immersja gwarantuje natychmiastowe przełamanie bariery językowej oraz niezwykle szybkie podniesienie umiejętności komunikacyjnych.

Opinie o nas

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Sylwia, dodano: 30 września 2022 | 11:29
firma: JustSpeak.pl - Twój Angielski Tydzień w Polsce
To było dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie. Trafiłam na kurs, w którym było więcej Nativ`ów niż studentów – oczywiście z korzyścią dla mnie. Zajęcia były interesujące, bardzo intensywne i dobrze zorganizowane (nad wszystkim czuwała Małgosia). Ciekawe rozmowy, dostosowane do indywidulanych potrzeb – można rozmawiać na temat jaki się chce, i w zakresie jakim się chce, można temat zmienić. Bardzo lubiłam też Warm Up, Entertainment Time i Social Time – oj było śmiesznie/wesoło . Z natury jestem raczej "sztywna" więc dla mnie to tez terapia "rozluźniająca psychologicznie" Doceniam ogromne zaangażowanie i profesjonalne podejście Nativ`ów. Mili, pozytywni, bardzo różni, ale ciekawi ludzie. Oczywiście mam swoich faworytów - nie mniej jednak pozdrawiam wszystkich serdecznie Kurs dodał mi pewności siebie i uświadomił mi nad czym teraz powinnam się skupić w dalszej nauce języka. Uważam, że należy korzystać z różnych form, nie bazować tylko na jednej, dlatego jestem bardzo zadowolona z udziału w tym projekcie i szczerze polecam.
Przeczytaj opinię
Nick: Witek, dodano: 23 września 2022 | 21:22
firma: JustSpeak.pl - Twój Angielski Tydzień w Polsce
Witam, uczestniczyłem w kursie tygodniowym. Szkolenie przebiegło sprawnie i zgodnie z ofertą. Spotkałem wiele życzliwych osób. Szkoła godna polecenia.
Przeczytaj opinię
Nick: marek, dodano: 21 września 2022 | 17:30
firma: JustSpeak.pl - Twój Angielski Tydzień w Polsce
Jestem zadowolony.
Przeczytaj opinię

Ocena klientówJustSpeak

Czy można szybko i skutecznie nauczyć się języka angielskiego? Z Programem Just Speak – TAK!

Program Just Speak to intensywny, wyjazdowy kurs języka angielskiego w Polsce. Dlaczego w Polsce, a nie za granicą, na Malcie lub w Londynie? Bo w Polsce znaleźliśmy miejsca oferujące doskonałe warunki do nauki i opracowaliśmy specjalny program, który pozwoli szybko i skutecznie poprawić umiejętności językowe. Dzięki całkowitemu zanurzeniu w języku angielskim poprzez intensywne konwersacje z native speakerami oraz wspólne spędzanie 100% czasu, natychmiast przełamiesz barierę w mówieniu i poszerzysz zasób swojego anglojęzycznego słownictwa.

Organizujemy kursy języka angielskiego dla dorosłych, obozy językowe dla młodzieży, a także wyjazdy dla firm. Proponujemy wyjazdy tygodniowe oraz kursy weekendowe.

Poznaj zalety immersji, czyli całkowitego zanurzenia się w języku obcym, podnieś swoje umiejętności komunikacyjne i zacznij swobodnie posługiwać się językiem angielskim!

TOP