POCZUJ RADOŚĆ SWOBODNEJ ROZMOWY PO ANGIELSKU
– UCZYMY SKUTECZNIE MÓWIĆ PO ANGIELSKU OD 8 LAT 

 

ZAPISZ SIĘ

Dlaczego warto?

BON TURYSTYCZNY

Szybkie postępy w nauce angielskiego

Spędzasz 100% czasu w towarzystwie osób anglojęzycznych z różnych stron świata, osłuchujesz się z wieloma akcentami języka angielskiego

Zaczynasz myśleć po angielsku - nauczyciel tylko dla Ciebie

Sesje konwersacyjne odbywają się przez cały dzień jako konwersacje indywidualne (1:1) lub w grupie 2-osobowej (1:2)

Przełamujesz barierę w mówieniu - uczestnicy są zachwyceni postępami

100% czasu spędzonego w anglojęzycznej atmosferze zmusza do myślenia w języku angielskim, co procentuje bardzo szybką poprawą umiejętności językowych

Duża intensywność zajęć

Zakaz mówienia po polsku – cały czas język angielski – około 60h/5 dni (12h konwersacji dziennie)

Nie myślisz o gramatyce - uczysz się poprawności gramatycznej w sposób naturalny

Uczestnicy doskonalą umiejętności językowe poprzez konwersacje dzięki dobranym indywidualnie tematom konwersacji oraz naturalnym interakcjom podczas luźnej rozmowy.

ZANURZ SIĘ W JĘZYKU ANGIELSKIM

PRZEŁAM BARIERĘ W MÓWIENIU

MÓW PŁYNNIE PO ANGIELSKU

NIE ODKŁADAJ TEGO NA PÓŹNIEJ – JEDŹ Z NAMI NA INTENSYWNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO 

ZAPISZ SIĘ

Serdecznie witaminy na stronie szkoły językowej Just Speak. Prowadzimy kursy językowe w różnych formach, dedykowane różnym grupom wiekowym. Realizujemy między innymi obozy językowe dla młodzieży, kolonie językowe dla dzieci (wakacyjne kursy) oraz zajęcia dla dorosłych.
Każde z nich charakteryzują się dużą intensywnością. Dostosowujemy poziom zajęć do umiejętności uczestników oraz ich zainteresowań. Dbamy o to, by każdy z klientów jak najlepiej opanował umiejętność sprawnego mówienia i myślenia w języku angielskim, bez tworzących barierę obaw o poprawność gramatyczną – tę w naturalny sposób szlifujemy podczas konwersacji, tak, że wszelkie reguły mimowolnie zaczynają być stosowane. W naszych zajęciach mogą wziąć udział nawet najbardziej zapracowani, chcący jednak podnieść swój poziom angielskiego. Dla nich w szczególności dedykowana jest intensywna nauka języka angielskiego w ramach kursów weekendowych. Prowadzimy m.in. intensywne kursy angielskiego w Poznaniu, Krakowie i Warszawie. Jeśli nigdy nie uczyłeś się angielskiego zacznij naukę angielskiego od podstaw. Zawsze tworzymy takie warunki, aby spędzony z nami czas był wartościową i ciekawą przygodą, połączoną z intensywną nauką. Gwarantujemy wiele dodatkowych atrakcji, noclegi oraz posiłki w pięknym otoczeniu, a także konwersacje z native speakerami w malowniczych okolicach, pełnych bogactw przyrody. Chcesz szybko nauczyć się języka angielskiego? Wybierz ekspresowy kurs angielskiego.
Nie obawiaj się o brak czasu na naukę, niski poziom Twoich umiejętności, jak też o to, czy nasza propozycja obejmuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapoznaj się z naszą ofertą na rok 2020. Nie jesteś już uzależniony od nieciekawych lekcji języka w tradycyjnej szkole, ani kosztownych wyjazdów na kursy zagraniczne. Skorzystaj z organizowanych przez Nas obozów językowych w Polsce. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w szkole językowej Just Speak.

Dodaj komentarz