Priorytetem w wyborze dogodnej lokalizacji do realizacji Programu Just Speak jest otoczenie spokojne i ciche, umożliwiające uczestnikom oderwanie się od codziennego zgiełku i skupienie uwagi wyłącznie na komunikacji w języku angielskim. Dlatego też proponujemy spotkania w niezwykle spokojnych i malowniczych zakątkach.


OŚRODEK SPORTOWY w KWIEJCACH
– oaza spokoju położona w środku Puszczy Noteckiej (około 100 km od Poznania, 10 km od Drezdenka) nad jeziorem Piast, do którego ośrodek posiada bezpośredni dostęp. Wyciszająca atmosfera pięknej przyrody – możliwość spaceru w sosnowym lesie, czy też spędzenia chwili wytchnienia na pomoście słuchając odgłosów przyrody – stwarzają doskonałe warunki do realizacji Programu Just Speak. Niewątpliwym atutem jest tu również niezwykle pyszna i syta tradycyjna polska kuchnia. Miejsce wyglądające niepozornie, a jednak uwielbiane przez naszych uczestników i nazywane ‚The magic place’.

Adres: 64-733 Drawsko, Kwiejce 20


Kwiejce  1kwiej-tar  1kw-hamak_0 (1)  image002 


DWÓR U PANA TADEUSZA
– oaza spokoju położona niecałe 50 km na południe od Warszawy w miejscowości Błędów. Piękne otoczenie naturalnej przyrody daje poczucie zatopienia w zieleni i stwarza doskonałe warunki do poświęcenia 100% uwagi na doskonalenie języka angielskiego. Pyszne i syte domowe posiłki stanowią dodatkowy atut ośrodka.

Adres: 05-620 Błędów, Parkowa 3A

HOTEL MERIDIAN’S – niezwykle urocze miejsce z ponad 100-letnią tradycją w samym sercu Poznania. Kameralny hotel wraz z pięknym i spokojnym otoczeniem Parku Sołackiego stanowią doskonałe, przepełnione harmonią miejsce pozwalające poświęcić 100% uwagi na podnoszenie umiejętności językowych.

Adres: 60-605 Poznań, Litewska 22

hotel-meridian_1  hotel-meridian_2  hotel-meridian_3  hotel-meridian_4  hotel-meridian_5

 

zapisz