Nasza specjalność to zanurzenie w języku, czyli tak zwana immersja językowa. Immersja językowa polega na obcowaniu z językiem na co dzień, przez wiele godzin, w formie rozmów na rozmaite tematy, a także swobodnych kontaktów. Stanowczo nic wspólnego z immersje językową nie mają „tradycyjne lekcje języka obcego, czy konwersacje online. Zanurzenie w języku jest możliwe tylko poprzez intensywne konwersacje z native speakerem, który porozumiewa się wyłącznie w języku angielskim. Podczas naszego kursu angielskiego całkowite zanurzenie w angielskim to przede wszystkim sesje konwersacyjne, które odbywają się w formie konwersacji indywidualnych z native speaker’ami (1:1) lub konwersacje w 3-osobowej grupie (1 native speaker i 2 uczestników polskich), aktywności grupowe, gry i zabawy wymagające komunikacji po angielsku, a także swobodne konwersacje podczas spędzanego razem czasu.

Podczas wyjazdu językowego Just Speak spędzasz 100% czasu w anglojęzycznym środowisku (total immersion), osłuchujesz się z różnymi dialektami i akcentami języka angielskiego. Dlatego też 100% naszych uczestników:

  • przełamuje barierę komunikacyjną
  • poprawia płynność mówienia
  • poszerza zasób swojego słownictwa
  • poprawia rozumienie
  • zaczyna posługiwać się żywym językiem, a nie książkowymi formułami
  • poprawia wymowę
  • poszerza wiedzę o kulturze i zwyczajach różnych krajów anglojęzycznych
  • nabywa pewność siebie w kontaktach z osobami anglojęzycznymi
  • Zanurzenie w języku to 100% gwarancja efektywnej nauki angielskiego!

Sprawdź naszą ofertę kursów i wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb:

Kim są native speakerzy?

To obywatele krajów anglojęzycznych, tj. Wielka Brytania, USA, Kanada, Australia, Nowej Zelandia, Irlandia, czy RPA, a także przedstawiciele mniej znanych anglojęzycznych części świata (lista państw anglojęzycznych). Ludzie w różnym wieku, zarówno kwalifikowani nauczyciele, jak i przedstawiciele innych zawodów, tak dobrani, aby jak najlepiej spełnili oczekiwania uczestników Programu Just Speak.

zapisz
Zapoznaj się z ofertą kursów dla dorosłych
Zapoznaj sie z ofertą kursów wekendowych
Zapoznaj się z ofertą letnich obozów dla młodzieży
Zapoznaj się z ofertą zimowych obozów dla młodzieży 
Zapoznaj się z ofertą letnich kolonii dla dzieci

SONY DSCSONY DSCSONY DSC