Nie licz na to, że darmowy kurs angielskiego w Internecie, czy coraz więcej godzin w ławce szkolnej będą skuteczniejsze od indywidualnych konwersacji z native speakerem. Nie oznacza to jednak, że kurs, w trakcie którego będziesz mieć z nim kontakt musi być drogi, trudny, męczący oraz wiązać się z wyjazdem do któregoś z zagranicznych krajów. Już teraz klienci z Poznania, Warszawy, a także całego naszego kraju mogą skorzystać z naszej oferty intensywnego angielskiego w atrakcyjnej cenie.

English native speakers, czyli ludzie mieszkający np. w Wielkiej Brytanii, USA, czy Australii, naturalnie mówią językiem angielskim każdego dnia, mają z nim kontakt podczas każdej swojej czynności, w każdym momencie życia. Któż więc mógłby być lepszym nauczycielem języka obcego niż właśnie ktoś taki? Nie oszukuj się, nie będzie nim lektor, który ukończył kilka kursów, czy szkoleń.

Co byłoby, gdyby dodać do tego ciekawą tematykę, taką, która będzie Cię interesować i może przydać Ci się również w codziennym życiu? Robimy to właśnie my, a oznacza to, że indywidualne konwersacje z native speakerem podczas intensywnego kursu angielskiego w czasie kilku dni spędzonych w hotelu nieopodal Poznania lub Warszawy może być przygodą, jakiej nigdy nie zapomnisz. Poznasz nowych, ciekawych ludzi, zdobędziesz przydatne umiejętności, a także dzięki naszym English native speakers nauczysz się swobodnie posługiwać językiem obcym, nie mając barier w rozmowach o dowolnej tematyce, czy tworzeniu myśli w tym języku. Nie trać więcej czasu na darmowy kurs angielskiego, nie trać pieniędzy na drogie kursy zagraniczne, nie trać energii na siedzenie w ławce niczym w zwykłej szkole – wybierz Just Speak.

Intensywny, skuteczny, zindywidualizowany kurs angielskiego – czy to możliwe?
Weekendowy kurs angielskiego
Tygodniowy kurs angielskiego dla dorosłych