Wakacyjny wypoczynek jest najbardziej wartościowy, gdy idzie w parze z nabywaniem nowych umiejętności. Człowiek najefektywniej uczy się poprzez zabawę. Nie myśli wówczas o tym, że jest w trakcie lekcji, czy kursu oraz o tym, że będzie sprawdzany z tego, co jest w stanie zapamiętać. Wiedza przyswajana jest w sposób naturalny, niewyczuwalny dla danej osoby. Możliwość skumulowania obu opisywanych walorów w jednej formie dają obozy językowe.

Motywacje uczestników są bardzo różne, niektórzy podchodzą do nauki jako do inwestycji na przyszłość, inni na daną chwilę skupiają się na osiągnięciu dobrych wyników w językowych egzaminach maturalnych – do tego wyzwania również dostosowujemy nasz program. Młodzież biorąca udział w naszych zajęciach nie może narzekać na nudę. Uczymy bowiem także poprzez zabawę i przyjemne formy spędzania czasu, organizujemy zajęcia na plaży, gry plenerowe i ogniska. Całość trwa sześć dni; w tym czasie program oparty jest o praktyczne zajęcia, a język angielski wypełnia cały czas.

W trakcie naszych obozów językowych stosujemy innowacyjne i niezwykle skuteczne rozwiązanie, określane jako immersja językowa. Brzmi tajemniczo, lecz chodzi tutaj o całkowite zanurzenie w języku, co oznacza, że zarówno z lektorem, jak i z pozostałymi uczestnikami, każdy porozumiewa się jedynie w języku angielskim. Chociaż hucznie reklamowane są obozy językowe w Anglii, USA, na Malcie oraz innych miejscach na świecie, my realizujemy obozy językowe w Polsce, bez konieczności długiego dojazdu i męczących podróży. Stosowane przez nas techniki występują w zróżnicowanej formie, maksymalizując efekty i pozwalając nie tylko rozpoznawać angielskie słowa i konstruować poprawne zdania, lecz także w naturalny sposób myśleć w języku angielskim. Sam przekonasz się o tym, że nie potrzebujesz obozów językowych w Anglii, USA, na Malcie ani nigdzie indziej za granicą.

Wykorzystaj zjawisko immersji językowej. Baw się oraz ucz podczas naszych obozów językowych w Polsce. Nauka języka angielskiego nie musi przypominać tradycyjnej lekcji. Wybierz nasze obozy językowe i zdobądź wiele ciekawych doświadczeń oraz przydatnych umiejętności.

Sprawdź opnie o obozach Just Speak w Opineo.pl