Chociaż wakacje są z założenia czasem odpoczynku, przyniosą jeszcze większą satysfakcję, kiedy połączy się je z czymś pożytecznym, co pozwoli uzyskać konkretny, korzystny efekt. Warto więc połączyć wypoczynek z nauką języków obcych. Tylko wtedy, gdy uczymy się czegoś z przyjemnością, przychodzi to w łatwy i efektywny sposób.

Wakacyjny kurs języka angielskiego jest nauką realizowaną w przyjemnych warunkach. Siedzenie za biurkami zastępujemy zróżnicowanymi zajęciami w plenerze, w trakcie których nie brakuje intensywnych konwersacji z native speakerem i językowych quizów.

Wakacyjne kursy z językiem angielskim nie są więc rezygnacją z przyjemności, lecz wręcz przeciwnie, przynoszą wiele dobrej zabawy. Dzięki nim, na kolejnych wakacjach – być może spędzanych za granicą – będzie można swobodnie porozumiewać się oraz przeprowadzać nawet najbardziej intensywne konwersacje z native speakerem, bez obaw o bycie niezrozumianym czy niezrozumienie tego, co się usłyszy. Nasze wakacyjne kursy angielskiego to skuteczna i przyjemna nauka języków obcych dla każdego – także dla osób na poziomie podstwowym.

Na zakończenie programu każdy uczestnik otrzymuje materiały służące do dalszych, samodzielnych ćwiczeń. Dzięki nim utrwala się umiejętności pozyskane na zajęciach i rozwija je.Nie musisz być na zaawansowanym poziomie, by skutecznie posługiwać się językiem na co dzień – nasze kursy to także język angielski dla osób na poziomie podstawowym. Nauka języków obcych może być przyjemna – przekonaj się o tym sam.

Sprawdź dostępne terminy kursów 🙂

Sprawdź ofertę kursów dla dorosłych

Sprawdź ofertę obozów dla młodzieży – lato

Sprawdź ofertę obozów dla młodzieży – zima

Sprawdź ofertę obozów dla dzieci