Intensywna nauka języka angielskiego w weekend i w dodatku bez większego wysiłku, w miłym gronie, wzbogacona o dodatkowe atrakcje? Wydaje się to niemożliwe, jednak nic bardziej mylnego. Przekonasz się o tym sam, wybierając Kurs Weekendowy angielskiego Just Speak.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę intensywnej nauki języka angielskiego dla firm. Oferujemy dwa różne programy – Tygodniowy oraz Weekend, w trakcie których nasi klienci przebywają w kilkuosobowych grupach w wybranych hotelach (w okolicach Warszawy i Poznania), porozumiewając się wyłącznie w języku angielskim. Język angielski dla dorosłych nigdy dotąd nie był łatwiejszy do przyswojenia. Rozmowy na dowolne tematy z osobami naturalnie posługującymi się nim, ciekawie zorganizowany czas oraz, na życzenie klienta, możliwość dodania do programu tematyki związanej z działalnością firmy, to gwarancja miło oraz pożytecznie spędzonego czasu w gronie współpracowników. Nauka przychodzi dzięki temu w łatwiejszy sposób, człowiek nie męczy się w jej trakcie i zdobywa nową wiedzę, nie będąc nawet tego na bieżąco świadomym.

Oferujemy intensywną naukę języka angielskiego dla firm. Niemożliwe staje się możliwe. Język angielski dla dorosłych w weekend jest już teraz dostępny także dla Ciebie. Spędź miło czas w gronie swoich znajomych w jednym z proponowanych przez nas hoteli nieopodal Warszawy lub Poznania, przy okazji zdobywając cenną wiedzę oraz umiejętności, jakich nie zdołałbyś posiąść przez miesiące tradycyjnej nauki.

WIĘCEJ INFORMACJI O KURSIE WEEKENDOWYM ANGIELSKIEGO: http://www.justspeak.pl/angielski-weekend/

SPRAWDŹ OPINIE: https://www.opineo.pl/opinie/just-speak