Program Just Speak stworzyliśmy specjalnie dla wszystkich z Was z Poznania, Warszawy, Krakowa oraz innych miast całej Polski. Nie będzie potrzebny Ci już angielski online, wyjazdy za granicę, czy nudne siedzenie w ławce przed tablicą po kilka razy w tygodniu – wybierz ekspresowy kurs angielskiego Just Speak.

Ucz się efektywniej, szybciej i przyjemniej niż kiedykolwiek dotąd. Zapewne zdążyłeś już zauważyć w ciągu swojego życia jakąś sytuację, w której pomimo dużej intensywności i prędkości wydarzeń, wynosiłeś z nich bardzo dużo nowej wiedzy i sprawiało Ci to przyjemność. Zawsze łatwiej uczyć się tego, co nam się podoba. Właśnie w ten sposób podchodzimy do naszych uczniów w przygotowanych przez Just Speak programach. Uczestnicy mają dobrze się bawić i robić to, co ich interesuje, lecz porozumiewając się w języku angielskim bez przerwy przez weekend lub cały tydzień – w zależności od rodzaju wybranej nauki. Macie w ten sposób możliwość uczestnictwa w niezwykle skutecznym i ekspresowym kursie angielskiego. Powiększ swoją wiedzę, wzbogać swoje słownictwo, zdobądź naturalność w swoich wypowiedziach, przy okazji spędzając czas w miłym gronie.

Zaproponujemy ciekawy rozkład zajęć, z rozmowami o różnorodnej tematyce – od typowo biznesowej do luźnych rozmów towarzyskich w języku angielskim oraz wiele dodatkowych, urozmaicających czas atrakcji. Nie trać energii na siedzenie w ławce lub angielski online – wybierz ekspresowy kurs angielskiego dla wszystkich z Poznania, Warszawy, Krakowa oraz całej Polski.

Sprawdź opinie o naszych kursach w serwisie Opineo.pl