Dlaczego nasza oferta jest lepsza niż kursy języka angielskiego za granicą? Dlaczego warto wybrać właśnie nas, a nie kursy wyjazdowe? Poznaj, zalety programów Just Speak.

Po pierwsze, unikasz kosztów kursów językowych dla dorosłych za granicą. Same w sobie są dosyć drogie. Szkoły językowe każą płacić sobie dodatkowo za możliwość wprowadzenia branżowego słownictwa, czy dostosowania programu szkoleń pod klienta, a przecież jeszcze musisz dojechać, czasami nawet na drugi koniec świata, jeśli wybierzesz wyjazd do USA, czy Australii. Nie musisz nigdzie wyjeżdżać. Native speakerzy sami przyjadą do Ciebie i zapewnią naukę pod okiem najlepszych profesjonalistów, jakich możesz spotkać na swojej drodze. Kursy za granicą nie są Ci już do niczego potrzebne.

Po drugie, nie narzucamy Ci tematyki zajęć, tak jak wiele innych szkół oferujących kursy językowe dla dorosłych za granicą. U nas bez problemu dostosujesz program oraz tematykę na taką, która najbardziej przyda Ci się w Twojej codziennej pracy, czy pasji. Kursy wyjazdowe wiążą się często z rygorem oraz planem zajęć rozplanowanym co do minuty, u nas natomiast znajdziesz czas zarówno na rozmowy ze słownictwem branżowym, jak i zupełnie luźne, towarzyskie, oczywiście wszystko po angielsku.

Po trzecie, czas spędzisz w miłym towarzystwie, w atrakcyjnym otoczeniu z bogatą przyrodą, jakiej nie zapewni Ci żaden kurs języka angielskiego za granicą. Ucząc się, zwiedzisz piękne zakątki Polski lub nacieszysz się pięknymi krajobrazami Parku Sołackiego w Poznaniu. Kursy wyjazdowe za granicą nie zapewnią Ci takich miłych atrakcji połączonych z pożytecznie spędzonym czasem.

Zaoszczędź czas oraz pieniądze. Zamiast kursów za granicą, wybierz wygodną oraz solidną ofertę Just Speak.