Witajcie na blogu JustSpeak.pl!

Witajcie na blogu JustSpeak.pl!

 

Z pewnością nie musimy przekonywać Was jak ważna jest nauka języków obcych, a w szczególności angielskiego, który jest najpopularniejszym językiem na naszej planecie (codziennie używa go ponad 1,5 miliarda ludzi!). Jesteśmy przekonani, iż dobra znajomość języka angielskiego ułatwia życie, dlatego też postaramy się tu umieszczać różne przydatne informacje, które naszym zdaniem ułatwią Wam poszerzanie umiejętności językowych. Zachęcamy serdecznie do czynnego udziału w redagowaniu naszego bloga – jesteśmy otwarci na Wasze sugestie, czekamy na podpowiedzi odnośnie tematyki treści, które chcielibyście tu przeczytać – zapraszamy do kontaktu:[email protected].

Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie tu interesujące treści będące inspiracją do pogłębiania teoretycznej wiedzy odnośnie angielskiego, a tych którzy będą chcieli sprawdzić i udoskonalić swoje umiejętności komunikacyjne w praktyce zapraszamy do udziału w naszym programie immersji językowej!

Dlaczego oferujemy naukę angielskiego poprzez immersje językową? Bo, jak udowodniono w badaniach naukowych, immersja językowa to najskuteczniejsza i najszybsza forma nauki języka! Poświęcając 5 dni na intensywną naukę w ramach Programu Just Speak, wyraźnie poprawisz płynność językową, czyli poszerzysz zasób słownictwa, nauczysz się prawidłowej wymowy, użycia idiomów, a nawet slangu. Z nami w zaledwie kilka dni osiągniesz taki rezultat, jak podczas wielomiesięcznej nauki się w ramach tradycyjnych lekcji.

Zapraszamy serdecznie i pozdrawiamy!

Zespół Just Speak

Intensywny tygodniowy kurs angielskiego

Intensywny weekendowy kurs angielskiego